Przystawka odbioru mocy 22211Z26 do silnika Cummins NT250

861,00 zł Brutto
700,00 zł Netto
Dla klientw posiadajcych wany numer NIP-EU spoza Polski oraz klientw spoza terenw Unii Europejskiej wystawiamy faktur 0% Vat po sprawdzeniu zamwienia.
Na magazynie. Magazyn: Kojszowka, Polska.

Stan: Używany
Rodzaj: Oryginał
Nr ref.: 22211Z26
Nr. mag.: 38433

Przystawka odbioru mocy jest to produkt Używany, Oryginał o numerze referencyjnym części: 22211Z26 do silnika spalinowego Cummins NT250. W tej kategorii znajdują się również tłumiki drgań, napędy pomp hydraulicznych, koła pasowe i rolki prowadzące. Silniki spalinowe Cummins NT250 mają liczne modyfikacje w zależności od zastosowania. Marka Cummins jest w posiadaniu ogromnej sieci fabryk i serwisów znajdujących się na całym świecie, przede wszystkim w Europie i USA.
*Podane modele s wycznie do celw pogldowych. Czci naley porwnywa na podstawie ich numeru czci oraz udostpnionego zdjcia.
*Podane modele s wycznie do celw pogldowych. Czci naley porwnywa na podstawie ich numeru czci oraz udostpnionego zdjcia.

Kontakt z nami

Nowe Produkty

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć