Obudowa uszczelniacza 209919 do silnika Cummins NT250

258,30 zł Brutto
210,00 zł Netto
Dla klientw posiadajcych wany numer NIP-EU spoza Polski oraz klientw spoza terenw Unii Europejskiej wystawiamy faktur 0% Vat po sprawdzeniu zamwienia.
Na magazynie. Magazyn: Kojszowka, Polska.

Stan: Używany
Rodzaj: Oryginał
Nr ref.: 209919
Nr. mag.: 38423

Obudowa uszczelniacza wału korbowego jest to produkt Używany, Oryginał o numerze referencyjnym części: 209919 do silnika spalinowego Cummins NT250. W razie problemów ze znalezieniem prawidłowej obudowy zachęcamy do kontaktu z naszym działem hadlowym. Silniki spalinowe Cummins NT250 występują w dużych maszynach budowlanych. Marka Cummins jest w posiadaniu ogromnej sieci fabryk i serwisów znajdujących się na całym świecie, przede wszystkim w Europie i USA.
*Podane modele s wycznie do celw pogldowych. Czci naley porwnywa na podstawie ich numeru czci oraz udostpnionego zdjcia.
*Podane modele s wycznie do celw pogldowych. Czci naley porwnywa na podstawie ich numeru czci oraz udostpnionego zdjcia.

Kontakt z nami

Nowe Produkty

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć