Pokrywa obudowy klawiatury 3970865 do silnika Cummins ISLE4 340

738,00 zł Brutto
600,00 zł Netto
Dla klientów posiadających ważny numer NIP-EU spoza Polski oraz klientów spoza terenów Unii Europejskiej wystawiamy fakturę 0% Vat po sprawdzeniu zamówienia.
Na magazynie. Magazyn: Kojszowka, Polska.

Stan: Używany
Rodzaj: Oryginał
Nr ref.: 3970865
Nr. mag.: 39034

Pokrywa obudowy klawiatury jest to produkt Używany, Oryginał o numerze referencyjnym części: 3970865 do silnika spalinowego Cummins ISLE4 340. W razie problemów ze znalezieniem prawidłowej obudowy zachęcamy do kontaktu z naszym działem hadlowym. Silniki spalinowe ISLE4 340 mają układ paliwa oparty na technologii common rail. Marka Cummins jest w posiadaniu ogromnej sieci fabryk i serwisów znajdujących się na całym świecie, przede wszystkim w Europie i USA.
*Podane modele są wyłącznie do celów poglądowych. Części należy porównywać na podstawie ich numeru części oraz udostępnionego zdjęcia.
*Podane modele są wyłącznie do celów poglądowych. Części należy porównywać na podstawie ich numeru części oraz udostępnionego zdjęcia.

Kontakt z nami

Nowe Produkty

Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć